Finanse I Rynek Pieniędzy Weblog Dla Każdego

Orange Finanse is thus setting standards on the market of financial services again by making the innovative banking expertise much more accessible. The novelties in Polish cell banking are additionally carried out in OF, i.e., QR codes, BLIK, NFC, cellular transfers in half a second or dedicated discounts. Również i mi jest bardzo miło gościć wśród najlepszych na tym bardzo fajnie prowadzonym blogu, z którego esencją się one hundred% identyfikuję.
Tu nie będę już szczegółowo opisywał poszczególnych blogów. Starałem się podzielić je na kilka kategorii (zgodnie z podziałem w moim czytniku RSS), ale podział ten jest bardzo subiektywny. APP Funds - świetny weblog dla inwestorów giełdowych i nie tylko. Paweł to świetny specjalista. Obsługuje moje finanse osobiste od ponad 5 lat i ma świetne wyniki. On naprawdę jest dobry w tym co robi, co widać po efektach. Doradca finansowy to za mało. Ja bym go nazwał specjalistą od spraw finansów.
Gratuluję pomysłu na świetny wpis i umieszczenie wielu ciekawych informacji w jednym miejscu. Miło mi, że umieściłeś mojego bloga na swojej liście. Blog Kontomierza - blog twórców usługi , która pozwala zarządzać wydatkami i budżetem dom owym oraz automatyzuje pobieranie danych z banków. Witam na blogu produktach finansowych. Poznasz w nim niezależne opinie i porady dotyczące finansów osobistych - kredytów gotówkowych, pożyczek, kont bankowych, lokat, kont oszczędnościowych itd itp. Poniżej znajduje się chronologiczny zapis ostatnich zmian, które zaszły w serwisie, oraz najnowsze informacje.
Launched in October 2014, Orange Finanse is a joint venture between mBank and Orange Polska, the telecom operator of the most important excessive-pace Web network in Poland with approx. 900 points-of-sale. The digital venture was delivered to life in less than six months by a dedicated workgroup of greater than 500 experienced specialists in both organizations. It is a tailor-made product primarily based on easy and clear circumstances for people who worth their time and want to access their money in a comfortable, fast and secure means.
Rozmawialiśmy” już mailowo, ale i tutaj chciałbym podziękować za uwzględnienie moich blogów - Kontomierza i Metafinansów - w swoim zestawieniu. Miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie :). Weblog jest dedykowany dla ambitnych programistów i bloggerów, ceniących swój czas. Staramy się pomóc oszczędzić go jeszcze bardziej, dzieląc się wiedzą, jak zwiększać swoją produktywność w internecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *